powrót

NASZE ZDJĘCIA NA MALTA FESTIVAL POZNAŃ 2014

Malta_festival_poznan_logo_01_mini_500x91

     Tematem przewodnim tegorocznego Malta Festival Poznań 2014 jest Ameryka Łacińska. W czasie trwania festiwalu (09/06-29/06/2014) odbędzie się sporo koncertów, wykładów, warsztatów, wystaw i wiele innych atrakcji.

     Za to już dziś na stronie festiwalu możecie obejrzeć nasze zdjęcia, które zrobiliśmy w tej części świata, a które tak się spodobały organizatorom, że zdecydowali się je opublikować. Fragment opisu naszej galeri zdjęć zamieszczonej na stronie Festiwalu:

     "Ameryka Łacińska jest różnorodna i wielobarwna. Marta i Łukasz przeprowadzają nas przez Meksyk, Argentynę i Kubę. Zabierają nas do wioski w Boliwii, gdzie mieszkańcy głównie utrzymują się z hodowli lam. Lamy mają najczęściej kolorowe wstążki przywiązane do uszu, a czasem też do sierści po bokach. Kolor oznacza właściciela. Boliwijska wioska jest murowana, to znaczy domki zbudowane są tutaj z łatwo wszędzie dostępnych kamieni. Zbudowane są tak, żeby do środka nie dostawało się ani za dużo słońca ani za dużo wiatru. Jest w tym krajobrazie coś odprężającego i kojącego."


Poniżej kilka wybranych zdjęć. Żeby zobaczyć wszystkie fotki, kliknijcie na GALERIA.w linku poniżej:

http://2014.malta-festival.pl/pl/multimedia/swiat-z-bliska-okiem-podroznikow-na-ameryke-lacinska

Oficjalna strona festiwalu:http://2014.malta-festival.pl/pl