powrót

POŁUDNIK ZERO - ODKRYWAMY AMERYKĘ NA NOWO

Pokaz_usa_ver_4
Świat z bliska i Thule zapraszają do USA.

    W czwartek 14. lipca 2016 o godz. 19.00 będziemy w Południku Zero z nowym pokazem i opowieściami z naszej ostatniej podróży po Stanach Zjednoczonych. Będzie o parkach narodowych, kalifornijskich metropoliach, o tym jak przegrać swoje pierwsze dolary w prawdziwym kasynie i... o spełnianiu marzeń. Tym razem spotkanie organizujemy wspólnie z marką Thule, która użyczyła nam do testów plecak na tę podróż.

 

 

     To była nasza druga wspólna podróż po zachodnich Stanach. Też trwała 3 tygodnie. Ponownie wystartowaliśmy z Salt Lake City. Niby ten sam rejon, czasem nawet te same miejsca, ale… odkryliśmy Amerykę na nowo! Przejechaliśmy 6 400 km przez Utah, Arizonę, Nevadę i słoneczną Kalifornię.

     Odwiedziliśmy jedne z najpiękniejszych parków narodowych Ameryki: Arches, Yosemite, Sekwoii, Death Valley, Joshua Tree i Canyonlands – niektóre po raz pierwszy, a inne ponownie, tylko z innej perspektywy. Podglądaliśmy codzienne życie w Las Vegas, San Francisco czy Los Angeles korzystając z Couchsurfingu. A w Reno przegraliśmy nasze pierwsze pieniądze w prawdziwym kasynie. Dojechaliśmy też do wybrzeży Pacyfiku, nad którym mieliśmy bliskie spotkanie z setkami meduz.  Oprócz tego wszystkiego, udało nam się jeszcze spełnić dziecięce marzenie Łukasza.

Jeśli ciekawią Was Stany to serdecznie zapraszamy!

Po slajdowisku odbędzie się prezentacja plecaków Thule oraz konkurs z nagrodami. Ponadto wszyscy obecni mogą liczyć na drobny upominek od Thule.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1208907279154172/

14 lipca 2016 (czwartek) g. 19.00
Poludnik Zero
ul. Wilcza 25, Warszawa
Wstęp wolny!